İnternetten Tablo Satmak için Ne Yapmalıyım? Online Tablo Satış Sitesi

İnternetten tablo satmak isteyen sanatçılar; Arthipo ile sanatseverlere kolayca ulaşabilir. Tablo satışı sitesi olan Arthipo’da tablolarınızı sergiliyoruz. Arthipo ücretsiz sanatçı üye olun ve kendi galerinizi oluşturun. Sanatsal çalışmalarınızı, özgeçmişinizi ve sosyal ağ hesaplarını sanatçı profilinize ekleyin. Tüm işlemler online olarak yapılmaktadır.

Arthipo’ya sanatçı üye olmak için, profesyonel sanatçı olmak ya da güzel sanatların bir dalında eğitim almış ve iyi resim yapıyor olma şartı bulunmaktadır. Profesyonel sanatçı kimdir; sanatsal olarak belirgin bir tarzı olan, sergilerde yer almış, ulusal ya da yerel olarak tanınanlardır.

Arthipo İle İnternetten Online Tablo Satışı Yapmak

Tablolarınızı satmak istiyorsunuz fakat hedef kitlenize nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsunuz. İnternet hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırır. Eserinize güveniyorsunuz. Tablonuzun beğenileceğini biliyorsunuz . Haklısınız . Dünyanın herhangi bir yerinde, tablonuza değeri verecek insanlar vardır. Yapmanız gereken tek şey, müşterilerin eserlerinize ulaşmasını sağlamaktır. Bunun en kolay yolu ise internette tablo satmaktır .

Fiziksel bir galeride sergi açmak çoğu sanatçı için maddi olarak mümkün değildir çünkü sizden ücret istenebilir. Ayrıca sergi süresi galerilerde genellikle iki haftadır. Üstelik galeriler yüksek duvar ücretine ek olarak, satılan tablonuzun fiyatının %60 kadarını sizden komisyon olarak isteyebilirler. Sergi sona erdikten sonra tabloları depolamak zorunda kalırsınız. Bazen tablolar sanatçın arşivinde kimse görmeden yıllarca kalır. Malesef ressamların çok geç tanınmasının temel sebebi budur. Tablolarınızın keşfedilmesini istiyorsanız, internetin gücünden faydalanmalsıınız.

İnternetten Tablo Satmak, Online Resim Satışı, Painting Sales On Web

Arthipo Sanatçı Üyeliği İçin Başvuru Yapma

Arthipo, tek bir amaca odaklanmıştır. Sanatın geniş kitlelere ulaştırılması ve sanatçıların desteklenmesini hedefler. Ücretsiz olarak tüm sanatçılar sistemi kullanabilir. Online olarak tablolarını sergileyebilirler. Eserlerin satışını yapabilirler ya da sadece yayınlanması da talep edebilirler. Ressamlar, heykeltıraşlar ve diğer görsel sanatçılar sistemi kullanabilirler. Üye ol sayfasından üyelik oluşturduktan sonra hesabınzdan sanatçı başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarınızın dünyadaki sanatseverlere ulaşsın istiyorsunuz. İnternetten tablo satmak istiyorsunuz. O zaman siz de bir artist üye olarak Arthipo’ya katılın. Arthipo Türkçe ve İngilizce yayın yapar. Tablolarınız tüm dünyaya ulaşır.