Bu yazımızda , Yağlı boya tablo satış konusunda bazı detaylara gireceğiz. İyi bir yağlıboya tablo satış sitesinde neler olmalıdır? Yağlı boya tablo satışın incelikleri. Yağlı boya tablo satışında dikkat edilmesi gerekenler neler olmalıdır gibi noktalara değineceğiz.

Yağlı boya tablo satış

 

yağlıboya tablo satışorijinal yağlıboya tablo satın al

İnternet ,hayatımıza girdiği ilk sıralarda belki de sadece haberleri takip etmek, oyun oynamak ve sohbet etmek için yaratılmış gibiydi. Ama şu sıralarda hayatımızın her alanına dahil oldu. Web siteleri ile artık banka işlemlerimizi yapabiliyor, faturalarımızı ödeyebiliyor, alışveriş yapabiliyoruz. İnternetten ev kiralıyoruz ,arabamızı satıyoruz, kendimize yeni araba bakabiliyoruz. Yemek siparişi verebiliyoruz. Neden evimizi tablolarla dekore etmeyelim?  

Yağlı boya tablo satış

Web siteleri günümüzde, yağlı boya tablo satışlarında sanat galerileri kadar revaçta olan uygulamalardır.

Başarılı bir sanatçısınız, Eserlerinizin beklediğiniz ilgiye kavuşmasını istiyorsunuz. Sizi hayata bağlayan bu uğraşının bir de maddi karşılığı olsun istiyorsunuz. Yağlı boya tablolarınızı satmak için artık galeri galeri dolaşma devri geride kaldı. Büyük şehirlerin ve hızlı günlük yaşamın keşmekeşi içinde herkes en iyiye en kolay yoldan ulaşmak istiyor. o zaman Yağlı boya tablo satış için İnterneti düşünebilirsiniz. 

Hangi Yağlı boya tablo satış sitesi ? 

Ancak internet dünyası büyüdükçe, binlerce ,onbinlerce site arasından güvenebileceğimiz siteler bulmakta zorlanıyoruz. Acaba Tablo satış sitelerinden hangileri daha güvenilir? Kaç tanesi bize güvenli alışveriş vaad ediyor? Yukarıda bahsettiğimiz ayrıcalıklara ve güzel imkanlara kaç tanesi sahip? 

Rekabet ederken etik değerlerden uzaklaşmayan, İnsanları aldatmayan, İşini en iyi şekilde yapmaya çalışan, kullanıcıya esnek ve pratik bir kullanım sunan, hem sanatçıyı, hem de sanatseveri yaptığı alışverişten memnun eden bir yağlı boya tablo satış sitesini kastediyoruz. 

Yağlıboya tablo satış sitesinde neler olmalıdır?

1- Öncelikle güvenli alışveriş ortamı sağlamalı.
2- Kullanımı pratik ve işlevsel olmalı. Kullanıcı hedefine kolayca ulaşabilmeli.
3- Kaliteli bir görsel sunum olmalı.Gözü yormamalı, dikkat dağıtmamalı.
5- Sanatsal makalelerin ve bilgilerin paylaşıldığı bir ortam bulunmalı.
6- Sitede iletişim bilgileri verilmiş olmalı. Site yönetimi ile iletişime geçilebilmeli.

Yağlı boya tablo satışın incelikleri

Yağlı boya tablo satışında önemli olan yukarıda saydığımız özelliklere sahip olan bir site olması. Ancak tüm bu özelliklere sahip olmasının yanında markalaşmaya doğru yol alan bir site olması da önemli. Üç tane kurşun kalem markası sayabilir misiniz diye sorsak aklınıza kaç marka gelir? Aklınıza ilk gelen marka sizin için en kalitelidir. Ona ulaştığınızda ise yukarıda saydığımız özellikler gibi tüm olması gerekenleri karşıladığını düşünürsünüz. 

Yağlı boya tablo satışında dikkat edilmesi gerekenler

Yağlı boya tablolarınızı satışa çıkarmak istediğinizde, güvenlik, sağlamlık, kolay kullanım gibi belirli koşulları sağlayan bir web sitesi bulduğunuzu ve onunla çalışmaya karar verdiğinizi düşünelim. Çalıştığınız web sitesi tüm beklentilerinizi karşılıyor. Peki bir sanatçı olarak sizden beklenen nedir? 

yağlı boya tablo satışta nelere dikkat edilmeli

Öncelikle dürüst olmanız ve bunu eserinizin fotoğraflarında ve detaylarını anlattığınız kısımlarda kullanıcıya sezdirmeniz gerekli. Örneğin eseriniz guaj boya ile yapıldı ancak siz açıklama kısmında bunu belirtmediniz. Ve eserinizin fotoğrafı da çok net değil. Bu durumda kendinizi, satacağınız eseri yağlı boya tablo zanneden bir sanatseverle beklenmedik bir durum içerisinde bulabilirsiniz.

Bu yüzden size ait olan portföy sayfalarında yağlı boya tablo satışında ilk dikkat etmeniz gereken şey, bilgileri gayet açık doldurmak olmalıdır. 

Arthipo ile Yağlı boya tablo Satışı

Amatör , yarı profesyonel ve profesyonel ressamların, heykeltraşların, grafik sanatçılarının ve fotoğrafçıların orijinal eserlerinin sergilendiği devasa bir online sanat galerisi görünümündeki Arthipo’nun, az önce bahsettiğimiz nitelikleri karşıladığını göreceksiniz. 

yağlı boya tablo satışı için arthipo

Arthipo’nun gelişmiş filtreleme sistemine sahip kullanıcı odaklı menüsünden bir görünüm

Arthipo özellikle tablo satış işine odaklanmıştır. Sizin önceliklerinizi bilir ve bunlara hitap eder. Yağlı boya tablo satışı konusunda değişik fikirleriniz ve tercihleriniz olursa bunları iletişim bölümünden iletebilirsiniz. Görüşleriniz mutlaka değerlendirilecektir. 

yağlı boya tablo satış için arthipo

Yağlı boya Tablo Satış için Arthipo şu an için en iyisidir ve sürekli gelişim içindedir. Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Yağlı boya tablo satışı sanatçı girişi

 

Pin It on Pinterest