Kanvas Tablo Satışı

Arthipo’nun hedeflerinden biri de Kanvas tablo satın al denilince akla gelen ilk isim olmaktır. Kanvas tablo satışı konusunda kullanıcı pratiğini, güvenliğini maximize etme ve hesaplı alışverişi sağlamak Arthipo’nun önceliğidir. Kanvas tablo satan yerler epeyce fazla olmasına rağmen alanında profesyonelce çalışan bir ekibe rastlamak zordur. Dilerseniz, bu sebeple öncelikli olarak profesyonelliğe önem veren Arthipo ile web alışverişinin niteliklerine bir göz atalım. 

Kanvas Tablo Satın al

Kanvas tablolar (ya da Canvas tablo) evlerini ,işyerlerini ,otel, bar, cafe gibi mekanlarını dekore etmek için ,ortama sanatsal bir perspektif kazandırmak,ya da konsepte uygun bir ruh kazandırmak için tercih edilen yollardan birisidir.

Kanvas tabloların tercih edilme sebeplerinden en önemlisi fiyatlarının uygun olması elbette. Günümüzde sanata ulaşmanın ve mekanlarımızı sanatsal dekore etmenin tek yolu binlerce lira vermek değil. Ucuz tablo arayışındaysanız, Bu ucuz tabloların sanatsal değeri (Orijinal olması, İleride değerlenme ihtimali),sizin için çok fazla önem taşımıyorsa, satın alacağınız tabloda fırça darbeleri ,yoğun yağlıboya kokusu gibi detaylar olmasa da olur diyorsanız, kanvas tablo satın alma yoluna başvurabilirsiniz.

kanvas tablo satın al

kanvas tablo satın al

Kanvas tablo satın almanın orijinal bir tablo satın almaktan farkı orijinal tablonun el emeği olması, yağlıboya ise boyanın kokusunun ve fırça darbelerinin hissedilmesi, ve tabi ki de eserin sanatsal değerinin olmasıdır. Kanvas tablolar ise yine orijinal tablolardaki tualllere benzeyen sentetik kumaşlar üzerine tıpkı bilgisayar çıktısı mantığı ile basılmaktadır. Kanvas tabloların bir özelliği de çerçeve gerektirmemesidir.

Kanvas tablo satın almak dışındaki alternatifler

Kanvas tablo satın almak dışındaki alternatifler şunlardır: Orijinal tablolar, Reprodüksiyon tablolar ve Posterler.

Orijinal tablolar, demin bahsettiğimiz gibi el emeği eserlerdir ve az ya da çok bir sanatsal değer taşırlar. Bu eserin orijinaline sahipsinizdir ve sizden başka bu esere sahip olduğunu söyleyen kişi varsa, bu eserin olsa olsa kopyasına sahiptir. Sahip olduğunuz eserin ileride milyon dolarlar etmeyeceğinin garantisi yoktur.

Eğer ünlü ressamların eserlerinin kopyasından edinmek, fırça darbelerini ve yoğun olarak yağlıboya kokusunu hissetmek istiyorsanız kanvas tablo satın alma yerine alternatif olarak, reprodüksiyon tablolara yönelebilirsiniz. Reprodüksiyon tablolar, kanvas tablolara göre daha pahalı, Orijinal tablolara göre daha ucuzdurlar.

Kanvas Tablo Satın Almak için Arthipo

Kanvas tablo satın al deyince akla gelen ilk adres olmak Arthipo’nun hedeflerindendir.

kanvas tablo satışı

kanvas tablo satışı

Daha önce bahsettiğimiz gibi Arthipo, sadece görsel sanatlara odaklanmış bir yapı olması sebebi ile barındırdığı  zengin içerik sayesinde, kanvas tablo satışında da, kişisel zevkinize, mekanınızın konseptine göre şekillendirebileceğiniz, çeşitlendirebileceğiniz imkanlar sunar. Kanvas tablo satın alırken parçalı kanvas, çerçeveli kanvas gibi seçenekler de vardır.  Bu zengin çeşit seçeneğini üstün filtreleme metodları ile taçlandırarak, kullanıcı pratiğini de ihmal etmez.Yüzlerce ünlü ressamın, binlerce tablosu arasında rahatlıkla ve kolayca hayalinizdeki ürüne ulaşabilirsiniz. Bu bakımlardan diyebiliriz ki ; kanvas tablo satın almak için arthipo en iyi tercihtir.

Arthipo ile güvenli alışveriş

Arthipo, Görsel sanatlar alanındaki zengin çeşit seçenekleri ve sadece bu alana odaklanmış olması itibarı ile, Tıpkı orijinal tablo satışında olduğu gibi Kanvas tablo satışında da kullanıcılara güven vermektedir. Arthipo, yaptığınız sanatsal alışverişlerde, İnternet ortamının hali hazırdaki en güvenli sistemi olan SSL + 3D secure ile çalışmaktadır.

3D secure sanal post sistemi, cep telefonunuza sms ile gelen şifre onayı ve maksimum güvenlik sağlar. Dolayısıyla Kanvas tablo satın alırken,  kişisel verileriniz ve gizliliğiniz, Arthipo’nun sağlam web altyapısı ve bankalar arası sanal post sistemi ile korunmaktadır. Bu yüzden Arthipo güvenli alışveriş sunar. 

Pin It on Pinterest