İnternetten Tablo Satmak için Ne Yapmalıyım?

İnternetten tablo satmak mı istiyorsunuz? Artık ressamlar sanatseverlere kolayca ulaşmaktadır. Güzel resimler mi yapıyorsunuz? Resimlerinizin hak ettiği ilgiyi görmesini mi istiyorsunuz? Tablolarınızı binlerce kişiye sergilemek mi istiyorsunuz ? İnternetten tablo satışı sitesi arıyorsunuz eğer o zaman gelin, Arthipo sizin için bunu yapsın.

Sisteme sanatçı üye olmak için buraya tıklayınız. 

Sürecin işleyişi ile ilgili bilgi almak bu linke tıklayınız.

İnternetten Tablo Almak, Sanatçı Üyeliği

İnternetten Tablo Almak, Sanatçı Üyeliği

İnternet Tablo Satışı

İnternet Tablo Satışı

İnternetten Tablo Satmak

İnternetten Tablo Satmak

İnternetten Tablo Satın Almak

İnternetten Tablo Satın Almak

Arthipo Eser Nasıl Eklenir Video

Arthipo İnternetten Tablo Satmak İçin Tercih Edilmelidir?

Galeride resimler kısa süreli görülebilir. Genellikle bu süre iki haftadır. Üstelik galeriler yüksek ücret almaktadırlar ayrıca tablo satışının %60 ödemek zorundasınız. Sonrasında resimleri depolamak zorunda kalırsınız. Henüz tanınmamış bir ressamsanız bu oldukça kötü bir durumdur. Ressamların çoğunun ölümünden sonra tanınmalarının sebebi budur. Resimleriniz bir an önce keşfedilmesini istiyorsanız, interneti kullanmalısınız. Günümüzde internet ,milyonlarca insana ulaşmanızı sağlayabilir. Bunu hiç bir sanat galerisi size sağlayamaz.

Tablolarınızı satmak istiyorsunuz. Fakat hedef kitlenize nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsunuz . İnternet hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırır. Eserinize güveniyorsunuz. Tablonuzu beğeneceklerini biliyorsunuz . Haklısınız . Dünyanın herhangi bir yerinde, tablonuza hak ettiği değeri verecek insanlar var . Yapmanız gereken tek bir şey var. İnsanların resimlerinize ulaşmasını sağlamanız gereklidir. Bunun en kolay yolu ise internette tablo satmaktır .

İnternette Sürekli Online Serginiz Olmasını İstemez misiniz?

Arthipo, tek bir amaca odaklanmıştır. Sanatın geniş kitlelere ulaştırılması ve sanatçıların desteklenmesini hedefler. Ücretsiz olarak tüm sanatçılar sistemi kullanabilir. Online olarak eserlerini sergileyebilirler. Eserlerin satışını yapabilirler ya da sadece yayınlanması da talep edebilirler. Ressamlar, heykeltıraşlar, fotoğraf sanatçıları, diğer görsel sanatçılar sistemi kullanabilirler.

Ressamların İnternetteki Buluşma Mekanı Arthipo

Genç bir ressamsınız .Tanınmamış bir ressamsınız. Resimleriniz tüm dünyadaki sanatseverlere ulaşsın istiyorsunuz . İnternetten tablo satmak istiyorsunuz. O zaman siz de Arthipo’ya katılın.

Arthipo Türkçe ve İngilizce yayın yapar. Tablolarınız tüm dünyaya ulaşabilir. Bu yüzden dünyadaki tüm ressamların buluşma noktasıdır. Arthipo tüm sanatçılara eşit şartlar sunar. Resimlerimi internetten satmak istiyorum diyorsunuz. İnternetten tablo satma konusundaki seçiminiz Arthipo olmalıdır.

Arthipo dünyanın en geniş sanat galerisidir. Tablolarınız hak ettiği değeri kazansın. Resimlerinizi dünyanın her yerindeki sanatseverle buluşturun.

İnternetten tablo satmak için başvuru

Pin It on Pinterest